Районна газета

ВІДБУВСЯ ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЯ БОЙКА

З метою підбиття підсумків діяльності Буринської районної державної адміністрації за 2018 рік та визначення пріоритетів роботи і завдань на 2019 рік у залі засідань Буринської районної державної адміністрації відбувся публічний звіт голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА

Представникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, організацій роботодавців, професійних спілок, членам громадської ради та засобів масової інформації голова Буринської районної державної адміністрації презентував інформацію про виконані завдання, проведені заходи та підбив підсумки діяльності районної державної адміністрації у 2018 році, детально зупинившись на виконанні бюджету, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені у життя в галузях житлово-комунального господарства, освіти, медицини і культури.

Завдяки своєчасному надходженню коштів з бюджетів різних рівнів та залучених коштів реалізовано в районі виконання програм соціально-економічного розвитку, а саме:

- побудовано та введено в експлуатацію І-у чергу міжселищного газопроводу середнього тиску до сіл: Хустянка, Харченки та Ярове Буринського району Сумської області;

- проведено поточні ремонти доріг від м. Буринь  до с. Успенка та від Бошівка до с. Миколаївка;

- завершено роботи із розроблення схеми планування території Буринського району;

- для будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги в с. Чернеча Слобода розроблено детальний план території;

- для належного зберігання документів забезпечено новими стелажами приміщення районного архіву;

- відремонтовано пандус біля будівлі управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації та Буринського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Сумської області по вул. Пилипа Орлика, 6;

- у Гвинтівському навчально-виховному комплексі та Пісківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів проведено заміну твердопаливних опалювальних котлів;

- у Буринській центральній районній лікарні імені проф.М.П.Новаченка проведено реконструкцію центрального водопроводу хірургічного корпусу, побудовано велостоянку, придбано 2 сучасні стоматологічні установки, медичний компресор, пральну машину, морозильну камеру, відремонтовано 2 кабінети стоматологічного відділення та 1 палату терапевтичного відділення.

26.12.2018 на сесії Буринської районної ради прийнято рішення про реорганізацію шляхом перетворення Буринської центральної районної лікарні імені проф. М.П.Новаченка в комунальне некомерційне підприємство Буринської районної ради. 

Дітям-сиротам Коваленко Анні та Ковтуненку Денису, які досягли повноліття, за рахунок державного бюджету (440,0 тис. гривень) виконавчим комітетом Буринської міської ради придбано 2 квартири по вул. Новоселівська.

У ході підготовки підпорядкованих навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону на  2018-2019 роки виконано ремонтні роботи на суму 376,3 тис. гривень та завезено 1130 куб.метрів дров, що становить 100,0% до потреби.

З метою створення належного освітнього середовища в рамках програми «Нова українська школа» використані кошти в сумі 1 мільйон 178 тис.гривень для придбання 12 інтерактивних комплексів, 12 ноутбуків, 8 багатофункціональних пристроїв з ламінаторами, сучасних меблів та дидактичного матеріалу.

Для учнів перших класів за кошти обласного бюджету придбано 52 планшети на суму 160,8 тис. гривень.

Створено опорний заклад на базі Слобідського навчально-виховного комплексу.

Для надання позашкільної освіти з 1 жовтня 2018 року функціонує комунальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості», на базі якого працює 21 гурток.

На завершення звіту Василь БОЙКО висловив слова вдячності всім, хто словами і справами підтримував районну державну адміністрацію та наголосив, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, залишаються ще проблеми, які повинні вирішуватися спільно, тому закликав всіх до співпраці.

Після закінчення доповіді та перегляду слайдів усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА.

З повним тестом публічного звіту голови Буринської районної державної адміністрації можна ознайомитися ТУТ (СЛАЙДИ)