Районна газета

В АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС СУМЩИНИ ІНВЕСТОВАНО МАЙЖЕ 730 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

Динамічний та ефективний розвиток інвестиційної діяльності аграрного сектору області є необхідною умовою для стабільного функціонування та розвитку економіки області

Сьогодні інвестиційна привабливість аграрного сектору області значно зросла. Він швидко розвивається та демонструє позитивну динаміку.

За оперативними даними станом на 1 червня в агропромисловий комплекс Сумщини залучено 725,8 мільйона гривень інвестиційних коштів, що на 26,6 % більше порівняно з 2017 роком, у тому числі: у галузь рослинництва − 55,9 мільйона гривень; у галузь тваринництва − 92,2 мільйона гривень; в розвиток інфраструктури аграрного ринку − 229,8 мільйона гривень; у харчову та переробну промисловість − 0,5 мільйона гривень; на придбання техніки − 346,9 мільйона гривень; на модернізацію машино-тракторного парку − 0,5 мільйона гривень.

Упродовж січня-травня проводилися роботи з модернізації та впровадження новітніх технологій приймання і зберігання зерна хлібоприймальними підприємствами, розширення інфраструктури зернового ринку.

Зокрема, у ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» (м.Кролевець) проводиться будівництво зернового елеватора потужністю 216 тисяч тонн.

У галузі тваринництва проводилися роботи з будівництва та реконструкції тваринницьких об’єктів, а саме у ФГ «Віталія» Буринського району завершується будівництво доїльного залу на 600 голів корів; у ПП «Агроспаське» Кролевецького району проведено будівництво молокопроводу на 200 голів корів; у ТОВ АФ «Северинівська» Сумського району розпочато реконструкцію тваринницького приміщення на 1600 корів; у Шосткинському районі завершено реконструкцію тваринницьких приміщеннь у ФГ «Озон» на 150 голів корів та у ПП «Вікторія» – на 100 голів корів.

Сільськогосподарськими товаровиробниками області з початку року придбано 263 одиниці сільськогосподарської техніки та обладнання на суму 346,9 мільйона гривень.