Районна газета

ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ ВІД ДЕРЖАВИ

Український державний фонд підтримки фермерських господарств повідомляє про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам»

Загальна сума коштів, що будуть розподілені між фермерами Сумської області, становить 1 435 400 тисяч гривень. Переможці конкурсу отримають фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тисяч гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Конкурс проводиться в два етапи:

1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональною комісією Сумського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств за адресою : 40009, м.Суми, вул.Першотравнева, буд 29, оф.39, телефон для довідок (0542)77-16-69.

2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки (Укрдержфонд, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 1).

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 27.04.2018 р. по 27.05.2018 р. до регіональної комісії керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою, а також надсилаються рекомендованими листами на адресу регіональної комісії Сумського відділення Укрдержфонду.

Перелік документів для участі в конкурсі