Районна газета

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

02.03.2018 на чолі з головою Буринської районної державної адміністрації Бойком Василем Михайловичем проведено виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на якому розглянуто звернення з питання не виплати заробітної плати технічним працівникам загальноосвітніх закладів, які знаходяться на території Слобідської сільської ради та здійснення заходів щодо соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах виконавчим комітетом Слобідської сільської ради.

Начальник відділу освіти Буринської районної державної адміністрації Стасюк Валентина Петрівна повідомила про стан виплати заробітної плати технічним працівникам загальноосвітніх закладів Слобідської сільської ради за лютий 2018 року. Заборгованість виникла у зв'язку з недостатнім фінансуванням з Державного бюджету України. Заборгованість за лютий 2018 року склала 35,2 тис. гривень.

На засіданні районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян вирішено звернутися до депутатів Слобідської сільської ради щодо виділення додаткових коштів на заробітну плату технічним працівникам загальноосвітніх закладів Слобідської сільської ради за І квартал 2018 року та надалі щокварталу у продовж 2018 року. 

Виконуюча обов'язки начальника служби у справах дітей Буринської районної державної адміністрації Глобенко Діана Анатоліївна проінформувала про стан соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах на території Слобідської сільської ради, де проживає 285 дітей. З них 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 5 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, з причини неналежного виконання батьківських обов'язків.
Василь Михайлович запевним заявників, що питання виплати заборгованості із заробітної плати знаходиться на його особистому контролі та вживаються всі можливі заходи щодо її погашення.