Районна газета

ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

Одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів  Буринського  району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації. Метою проведення таких прийомів  є вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

Так, 3 жовтня голова райдержадміністрації Василь Бойко  приймав громадян  Червонослобідської сільської ради. За допомогою до очільника району  звернулися  мешканці села, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей, зокрема закупівельних цін на молоко, ремонту доріг, призначення пенсії, тощо.

Також в ході прийому Василь Михайлович ознайомився з будівництвом водогону в селі Дич та відвідав Червонослобідську загальноосвітню школу, де поцікавився готовністю до роботи  навчального закладу в осінньо-зимовий період.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.

Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль голови райдержадміністрації.