Районна газета

ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗДІЙСНЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У СЕЛІ ПІСКИ

Уже стали традиційними виїзні прийоми громадян, які проводить керівництво районної державної адміністрації. Вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблеми сільської громади. Черговий  виїзний прийом здійснено головою районної державної адміністрації Василем Бойком в селі Піски.

В ході спілкування до очільника району зверталися мешканці громади з різними питаннями, що стосуються життєдіяльності села, своїми проблемами та негараздами.

Про проблеми, що нині існу­ють говорилось безпосередньо на місцях, так Василь Михайлович поспілкувався з мешканцями села, які звернулися щодо забезпеченням якісною питною водою, та разом з сільським головою Сергієм Скориною обговорили шляхи вирішення даного питання.

«Проблема забезпечення населення України якісною питною водою з кожним роком ускладнюється, стає більш гострою. Це питання є актуальним і для нашого району та перебуває на постійному контролі в районній державній адміністрації» - зазаначив Василь Михайлович.

Також Василь Михайлович відвідав Пісківську загальноосвітню школу та поцікавився станом забезпечення навчального закладу твердим паливом до роботи в осінньо-зимовий період. Як повідомила директор навчального закладу Зоя Макуха, зараз проводиться активна робота по самозаготівлі дров, до якої долучаються батьки та всі чоловіки, які працюють в школі.

Виїзний прийом відбувся в діловій конструктивній обстановці, в ході спілкування жителі отримали кваліфіковані відповіді на усі задані запитання.

Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль голови райдержадміністрації.