Районна газета

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 22 лютого  голова райдержадміністрації Василь Бойко приймав громадян  Миколаївської сільської ради.

При зустрічі з колективом Василь Михайлович зазначав, що при­їхав сюди не для того, щоб шука­ти недоліки у роботі сільської ради, а, перш за все, з метою по­спілкуватися з громадою, безпо­середньо від неї почути про існу­ючі проблеми і разом пошукати можливі шляхи їх вирішення.

В ході прийому жителями сільської ради піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: щодо ремонту доріг, закупівельних цін на молоко, відновлення автобусного сполучення, надання субсидій, різного роду земельні питання, тощо

На кожне звернення була заведена контрольна картка особистого прийому, в необхідних випадках заявникам були надані роз’яснення щодо порядку вирішення порушених питань. Очільник району  зауважив, що кожне звернення перебуватиме на його особистому контролі до остаточного вирішення. Всі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.