Районна газета

У БУРИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня. На період карантину громадян просять, за можливості, уникати особистого відвідування органів державної влади

На час скасування прийому громадян у приміщенні Буринської районної державної адміністрації розміщена спеціальна скринька «Для звернень громадян». Жителі району також можуть направити своє звернення за поштовою адресою: площа Першотравнева, 20, м.Буринь, 41700 або, не виходячи з дому, передати його у телефонному режимі чи направити лист на офіційну електронну адресу:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Консультації у секторі документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Буринської районної державної адміністрації у телефонному режимі в робочий час – за телефонами (05454) 2-10-67, (05454) 2-15-04.

Оператори Сумського обласного контактного центру також оперативно приймуть Вашу заяву у телефонному режимі та невідкладно надішлють Ваше звернення органам влади відповідно до їхньої компетенції. Телефон контактного центру:  0800-301-501 – безкоштовно для всіх жителів Сумської області. ДУ «Сумський обласний контактний центр» функціонує з Пн по Пт з 8-00 до 18-00. Електронна адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .