Районна газета

Звернення громадян

Інформація оновлена 27.03.2020

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить завідувач сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників загального відділу апарату Буринської районної державної адміністрації.

 

 

У БУРИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня. На період карантину громадян просять, за можливості, уникати особистого відвідування органів державної влади

На час скасування прийому громадян у приміщенні Буринської районної державної адміністрації розміщена спеціальна скринька «Для звернень громадян». Жителі району також можуть направити своє звернення за поштовою адресою: площа Першотравнева, 20, м.Буринь, 41700 або, не виходячи з дому, передати його у телефонному режимі чи направити лист на офіційну електронну адресу:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН – ЦЕ ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЗАХИСТУ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ

Під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА відбулося позачергове виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на території Пісківської сільської ради

На комісію винесено питання щодо підвозу дітей Пісківської сільської ради до Клепалівського НВК. Із вирішенням зазначеного питання громада сільської ради колективно звернулася до Василя Михайловича на особистому прийомі з проханням якнайшвидше вирішити наболілу проблему.

«ДЕНЬ КОНТРОЛЮ» У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СНІЖКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження голови Буринської районної державної адміністрації  відбувся «День контролю» у виконавчому комітеті Сніжківської сільської ради, у ході якого здійснено перевірку організації контролю розпоряджень і доручень голови Буринської районної державної адміністрації, власних розпорядчих документів, роботи зі зверненнями громадян, делегованих повноважень у сфері культури, освіти, розвитку архівної справи

Члени робочої групи на чолі з керівником апарату Буринської районної державної адміністрації Аллою ГАЙДУКОВОЮ надали практичну та методичну допомогу із зазначених питань.

ПРИЙОМ ГРОМАДЯН 10.09.2019

10.09.2019 голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО провів прийом громадян. До Василя Михайловича звернулись жителі села Бошівка Буринського району щодо виплати орендної плати за паї одним із сільськогосподарських підприємств.

Питання перебуває на особистому контролі голови Буринської районної державної адміністрації. За результатами прийому надані відповідні доручення для найшвидшого вирішення питання.