Районна газета

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НАВЧАЛИ

Під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА за участю першого заступника голови Буринської районної державної адміністрації Валентини ПЕРЕПЕЛИЦІ, керівника апарату Буринської районної державної адміністрації Алли ГАЙДУКОВОЇ відбулося навчання з міським та сільськими головами, керівниками структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації    

Про впровадження Державної регуляторної політики у Буринському районі розповів завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі Буринської районної державної адміністрації Анатолій ГАГІН.

Наголошено на актуальних проблемах здійснення органами місцевого самоврядування державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, проведено роз’яснення питань:  що таке регуляторний акт, якою є процедура прийняття регуляторного акта, як підготувати аналіз регуляторного впливу, запланувати регуляторну діяльність, відстежувати результативність регуляторного акта, переглянути, скасувати або внести зміни до регуляторного акта.

Обговорено нову Методику проведення аналізу впливу регуляторних актів.

Присутнім наголошено на важливості проведення консультацій з асоціаціями та об’єднаннями підприємців для отримання інформації щодо конкретного впливу регуляції на бізнес середовище.

Завідувачем сектору також доведено до відома присутніх питання прийняття в цілому Верховною Радою України законопроектів, які направлені на суттєве підвищення ефективності системи державного нагляду (контролю), зменшення зловживань посадових осіб органів державного нагляду (контролю) та відповідно підвищення захищеності суб’єктів господарювання.

Аліна БОЖОК, головний спеціаліст апарату Буринської районної державної адміністрації (з питання запобігання та протидії корупції) розповіла про порядок заповнення електронних декларацій.

Суб’єктам декларування донесена інформація про обов’язковість подання електронних декларацій, повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про суттєві  зміни у майновому стані, також суб’єкти декларування повідомлені про відповідальність за несвоєчасне подання декларацій та декларування недостовірної інформації.

Про нове у законодавстві про Державний реєстр виборців інформувала Антоніна БОРЩЕНКО, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Буринської районної державної адміністрації.

Антоніною Петрівною проінформовано про зміну періодів подання відомостей, періодичне поновлення бази даних Державного реєстру виборців відповідно до частини третьої статті 27 Закону України «Про Державний реєстр виборців».

Також надано роз’яснення щодо тимчасової зміни місця голосування виборця (постанова ЦВК від 13.09.2012 зі змінами).