Районна газета

КУДИ РУХАЄТЬСЯ РИНОК ПРАЦІ?

Визначені терміни проведення всеукраїнського перепису населення. Він відбудеться у листопаді-грудні наступного року

Держстат твердить, що нас 41 млн 990 тисяч осіб (без тимчасово окупованих територій). Вчені-демографи переконують: цифра перебільшена на 2-3 мільйони.

Опитування триватиме орієнтовно три тижні - з 3 по 23 грудня 2020 року. Задіють 100 тисяч переписувачів, які працюватимуть з планшетами.

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ТА ПРОВІДНА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНА КОМПАНІЯ HUAWEI UKRAINE ПРАЦЮВАТИМУТЬ У ТІСНОМУ ЗВ’ЯЗКУ

17 жовтня 2019 року підписано меморандум про співробітництво між Державним центром зайнятості та ТОВ «Huawei Україна»

Метою меморандуму є консолідація зусиль задля формування сприятливого середовища та співпраці у сфері зайнятості населення.

РОБОТА В СМАРТФОНІ

У Державному центрі зайнятості вивчають орієнтири розвитку інновацій

Як сучасний «софт» допомагає звести попит і пропозицію на ринку праці, розповіли пан Рінтсе ван дер Верф та пані Тессел Лотте Ряйгрок, представники компанії WCC Group (Нідерланди). Інвестиції в якісні дані зробили службу зайнятості провайдером послуг з працевлаштування номер1 у низці держав ЄС.

ЩОБ ГОТУВАТИ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОГО НА РИНКУ ПРАЦІ РОБІТНИКА, ОБЛАСНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ МАКСИМАЛЬНО НАБЛИЗИЛА НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ДО УМОВ ВИРОБНИЦТВА

Як ми вже повідомляли, на Сумщині в рамках проекту ПРООН «Підтримка ЄС для Сходу України – відновлення та розбудова миру» перебувають керівники базових та регіональних центрів зайнятості Луганської та Донецької служб зайнятості

Планом заходів проекту передбачено організацію навчальних поїздок з метою вивчення кращих практик діяльності обласного та базових центрів зайнятості Сумщини.