Районна газета

ТУРИЗМ – НАДХНЕННЯ ТА РАДІСТЬ СПІЛКУВАННЯ З ПРИРОДОЮ

16-18 серпня 2019 року команда Буринського району «ЛІДЕР» взяла участь у відкритому туристичному зльоті молодіжних команд в с.Коровинці Недригайлівського району Сумської області. У загальному заліку команда Буринчан  посіла третє місце. Нагороджена грамотою управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та відділу освіти, культури, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації та цінним призом.

ЛОВИСЬ РИБКА…

13 липня 2019 року,  на Буринському ставку відбувся районний турнір «Ловися рибка…» зі спортивного рибальства, присвячений Дню рибалки 14 липня 2019 року

Мета змагання: залучення молоді та осіб старшого віку до активного відпочинку,  пропаганда здорового способу життя та спілкування з природою.

НА СУМЩИНІ ПРОЙДЕ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО РАДІООРІЄНТУВАННЯ

14-17 червня 2019 року в селі Могриця Сумського району відбудеться чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування (дорослі, юніори, юнаки)

Ці змагання є відбірковими до складу національної збірної команди України, яка візьме участь в чемпіонаті Європи в Словенії та юнацькому чемпіонаті Світу в Вінниці.

ВІДКРИТИЙ БАСКЕТБОЛЬНИЙ ТУРНІР, ЯКИЙ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Відбувся відкритий  баскетбольний турнір серед юнацьких команд Буринського району, який присвячений Дню пам’яті та примирення

Спортсмени виразили свою шану та пам’ять воїнам-ветеранам та показали запекле змагання  на баскетбольній площадці.

Турнір виявився вартим уваги. Зусилля учасників були винагороджені.