Спорт

Сектор з питань молоді та спорту - Ліквідований (був у структурі Буринської районної державної адміністрації до 28.01.2020) (Функції частково передані відділу освіти, молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації)

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ЗІ ЗДОБУТКАМИ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО РАДІООРІЄНТУВАННЯ

Представники Сумської області здобули 5 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі на чемпіонаті України зі спортивного радіоорієнтування, що відбувся у м. Святогірськ Донецької області

У період з 15-18 жовтня у м. Святогірськ Донецької області відбувся чемпіонат України зі спортивного радіоорієнтування (дорослі, юніори, юнаки). Спортсмени Сумщини стали переможцями та призерами в різних вікових категоріях: Єгор РЕДЬКА здобув 3 золоті, 1 срібну медалі; Олена РЕДЬКА виборола 1 золоту та 1 срібну медалі; Остап ДЕРЕКОЛЕНКО отримав 1 золоту та срібну медалі; Анастасія КОВТУН виборола бронзу; Максим РЕДЬКА здобув 1 срібну, 3 бронзи. Тренер спортсменів Максим РЕДЬКА.

ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Напередодні Дня захисника України та Дня українського козацтва на стадіоні зі штучним покриттям у селі Слобода Буринського району відбувся турнір з міні-футболу серед школярів

За результатами змагань І місце посіла команда школярів Чернечослобідського навчально-виховного комплексу, ІІ місце здобула команда Слобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, ІІІ місце виборола команда Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

«СПОРТ – НЕМОВ ВСЕСВІТ. У НЬОМУ ТЕЖ ЗАПАЛЮЮТЬСЯ ЗІРКИ», – ТЕТЯНА МИРОНЕНКО

На Сумщині підбили підсумки обласного спортивно-масового онлайн-заходу «Я до спорту масТАК!», участь у якому взяли 453 учасники – діти дошкільного віку, учнівська та студентська молодь, професійні спортсмени, які займаються різними видами спорту, а також представниця країни Сенегал, гравець ФК «Тігріца». Переможців конкурсу привітала заступник голови облдержадміністрації Тетяна МИРОНЕНКО

«Заняття спортом не тільки дає нам здоров’я, а ще й виховує такі потрібні якості для людини як наполегливість, так і жагу до перемоги. Спорт – немов всесвіт. У ньому теж запалюються зірки, тож бажаю всім вам запалити власну зірку перемоги та прославити Сумщину на спортивних змаганнях різних рівнів», – зазначила у своєму вітальному слові Тетяна Мироненко та нагородила переможців конкурсу грамотами і цінними подарунками.

НА СУМЩИНІ ЖИТЕЛІВ ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФІЗКУЛЬТУРНО-ОЗДОРОВЧОМУ ЗАХОДІ «НЕ ЛІНУЙСЯ! РУХАЙСЯ!»

Бажаючих активно відпочити чекають у Сумах на Покровській площі 1 серпня 2020 року о 12.00 годині

Управління молоді та спорту Сумської облдержадміністрації разом з комунальним закладом «Спорт для всіх» продовжують впроваджувати відкриті мультиспортивні простори в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Не лінуйся! Рухайся!».