Районна газета

ВІДБУВСЯ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНСЬКИХ КОМАНД СУМЩИНИ

13 жовтня 2019 року напередодні свят Покрови Божої Матері, Дня захисника України та Дня українського козацтва на штучному футбольному майданчику в Буринському міському Павловському парку відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранських команд Сумщини.

Переможцями його стали футболісти команди ФК «Ветеран» (Недригайлів).

Другу сходинку посіли ветерани з Конотопа.

Не третій позиції – футболісти команди «Ветеран» (Буринський район).

ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначається День фізичної культури і спорту

Традиційно цей день вважається професійним святом для спортсменів, ветеранів спорту та людей, які зробили спортивно-викладацьку діяльність своєю професією.

ТУРИЗМ – НАДХНЕННЯ ТА РАДІСТЬ СПІЛКУВАННЯ З ПРИРОДОЮ

16-18 серпня 2019 року команда Буринського району «ЛІДЕР» взяла участь у відкритому туристичному зльоті молодіжних команд в с.Коровинці Недригайлівського району Сумської області. У загальному заліку команда Буринчан  посіла третє місце. Нагороджена грамотою управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та відділу освіти, культури, молоді та спорту Недригайлівської районної державної адміністрації та цінним призом.

ЛОВИСЬ РИБКА…

13 липня 2019 року,  на Буринському ставку відбувся районний турнір «Ловися рибка…» зі спортивного рибальства, присвячений Дню рибалки 14 липня 2019 року

Мета змагання: залучення молоді та осіб старшого віку до активного відпочинку,  пропаганда здорового способу життя та спілкування з природою.