Районна газета

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ

Головне управління Пенсійного фонду України в Сумській області інформує жителів Сумщини щодо умов виходу на пенсію після досягнення віку 60 років

Інформацію про пенсійний вік, необхідний страховий стаж та умови виходу на пенсію за віком можна продивитись у завершальній серії соціальної реклами #БудьVтемі від Пенсійного фонду України.

НА СУМЩИНІ ЗАВЕРШЕНО ВИПЛАТУ ЛИПНЕВИХ ПЕНСІЙ ТА МОНЕТИЗОВАНИХ СУБСИДІЙ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Сумській області повністю профінансовано липневі пенсії для військових пенсіонерів, на виплату яких спрямовано 73,4 мільйона  гривень

Середній розмір пенсій військових пенсіонерів у липні на Сумщині склав 4391,42 грн. Станом на 4 липня 2019 року для виплати пенсій в області спрямовано 170,9 млн грн, що складає 18% від місячної потреби на виплату пенсій всім категоріям пенсіонерів в області та профінансовано 0,4 млн грн або 7% – для виплати монетизованих субсидій для пенсіонерів області. Виплата пенсій здійснюється за графіком і вчасно.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАТО ФІНАНСУВАННЯ ПІДВИЩЕНИХ ЛИПНЕВИХ ПЕНСІЙ ТА ЧЕРВНЕВИХ СУБСИДІЙ ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ

Виплата пенсій та житлових субсидій для пенсіонерів забезпечується через підприємства поштового зв'язку та установи банків з 04 по 25 липня

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, на 2 липня для виплати пенсій спрямовано 13,2 млн грн, на виплату монетизованих субсидій пенсіонерам – 0,03 млн грн.

ОКРЕМІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ СУТТЄВЕ ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ

Це стосується ветеранів війни, ліквідаторів ЧАЕС, осіб з інвалідністю внаслідок війни, внаслідок аварії на ЧАЕС

За інформацією начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна ЗЛЕНКО, особи з інвалідністю І групи внаслідок війни, внаслідок аварії на ЧАЕС раніше одержували пенсійні виплати щонайменше у розмірі 4266 грн, з липня пенсія становитиме 10 166 грн.

З 1 ЛИПНЯ ПЕНСІОНЕРИ СУМЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ЗБІЛЬШЕНІ ПЕНСІЇ

За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України у Сумській області, зростання  пенсійних виплат у середньому відбулось на 4,5%

Як повідомила під час апаратної наради начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Тетяна ЗЛЕНКО, у плановому режимі з 1 липня по всій Україні збільшиться розмір пенсійних виплат у зв’язку зі зростанням прожиткового мінімуму.

«У Сумській області 185,7 тисяч осіб (55,7% від усіх одержувачів), яких стосується таке підвищення виплат. На 670 грн зріс також максимальний розмір пенсії, і становить наразі 15 тис. 640 грн», – говорила Тетяна Зленко.