Районна газета

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАЛА ЕСТАФЕТА ДЛЯ ЗАКЛАДІВ ПОЗАШКІЬНОЇ ОСВІТИ

У Сумській області в межах обласного соціально-освітнього проекту «Кожна дитина має право» започатковано естафету зі знаковою назвою «Позашкілля Сумщини – 49+»

Головними атрибутами естафети стали перехідний кубок і книга «Позашкілля Сумщини – 49+», які куратор освітньої галузі області  Вікторія ГРОБОВА передала представникам позашкільної освіти Тростянеччини під час старту естафети в обласному Департаменті освіти і науки.

Книга містить сторінки із назвами адміністративно-територіальних одиниць Сумської області. На цих сторінках всі бажаючі можуть залишити свої відгуки і побажання щодо стану і розвитку позашкільної освіти, створення умов для творчого, інтелектуального, фізичного, духовного розвитку дітей та учнівської молоді засобами позашкільної освіти.

Молодь Сумщини може також залишити відгуки про результати навчання в гуртках, свої враження від заходів, що проводяться в закладах позашкільної освіти, побажання. Цю книгу згодом буде передано до обласного музею туризму і краєзнавства.

Зараз естафета подорожує областю, залучаючи все більше талановитої молоді до неординарного спілкування. Перші етапи естафети показали, що в арсеналі закладів позашкільної освіти Сумщини багато цікавих за змістом сучасних форм роботи з дітьми та учнівською молоддю.