Районна газета

ПІД ЧАС МОЛИТОВНОГО СНІДАНКУ НА СУМЩИНІ МОЛИЛИСЯ ЗА СУМСЬКИХ ШКОЛЯРІВ, ЯКІ ПОТРАПИЛИ В ДТП У БІЛОРУСІ

Молитва за здоров’я постраждалих в аварії дітей зібрала разом представників духовенства і обласної влади на чолі з керівником апарату облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ. Разом із усіма молився і відомий український науковець, професор Роман ШЕРЕМЕТА

«Коли ми у Бресті зустрічалися з батьками шістьох школярів, які лежать у лікарні, я передав їм гроші, що зібрали працівники облдержадміністрації, і молитовники. Батьки були дуже вдячні, особливо за святі книги. Вони молилися за своїх дітей, за їх одужання», – розповів Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ.

Молилися також за вічний спокій школяра Владислава Кушніренка, який загинув у цій аварії.

«У такі миті розумієш, що сім’я – дружина, діти – це ті, заради кого треба жити. І попри роботу, нестачу часу і буденні клопоти, ми не повинні забувати про людей, яких любимо і які люблять нас», – додав керівник апарату облдержадміністрації.

Говорили під час молитовного сніданку і про цінність життя, кожної його миті і про необхідність допомагати ближнім.

«Всі люди отримують від Господа різні дари, як-ось: життя, здоров`я, силу, душевні здібності, учення, дари Святого Духа, життєві блага тощо, щоб цими даруваннями служити Богу і ближнім.  Ми маємо інвестувати те, що маємо від Бога, тобто розвивати його дари в собі. Це, насправді, економічний принцип, який цілком поєднується зі словами Божими, «бо кожному, хто має, дасться і примножиться» (Євангеліє від Матвія, глава 13)», – зазначив Роман Шемета.

Наостанок учасники молитовного сніданку молилися за Україну – мир в державі, її добробут і процвітання.