Районна газета

ДОШКІЛЬНОМУ ЛІТНЬОМУ ОЗДОРОВЛЕННЮ У 2015 РОЦІ БУТИ

Організація якісного літнього оздоровлення та відпочинку є одним із важливих напрямів діяльності відділу освіти Буринської районної державної адміністрації. Щорічно понад 700 дошкільнят району оздоровлюються в освітянських дошкільних закладах.

На виконання рішення Буринської районної ради про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 рік та з метою   забезпечення організованого проведення літньої оздоровчої кампанії, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей дошкільного віку, 20 травня у приміщенні Буринського дошкільного навчального закладу №2 «Джерельце» відбулася нарада-семінар. Захід зібрав керівників дитячих закладів району.

Розпочався семінар із розважального заняття для дітей «Веселі зупинки літа». Продовженням семінару став виступ завідуючої дошкільним навчальним закладом №2 «Джерельце» Людмили Хижньої, яка розповіла про адміністративно-господарчу діяльність керівника дитячого садка під час оздоровлення. Про організацію харчування та безпеку життєдіяльності дітей зазначила головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації, що опікується дошкільною освітою Людмила Козленко. Із санітарно-гігієнічними вимогами утримання дітей в літньо-оздоровчий період всіх присутніх ознайомила Тетяна Терещенко начальник відділу Конотопського міськрайонного управління ГУДСЕС. Висвітленню організаційно-педагогічної роботи з дітьми в закладі в літній період присвятила свій виступ вихователь-методист дитячого садка № 2 Наталія Гуценко.

Підбиваючи підсумки наради, Людмила Хижня висловила переконання, що попри непрості умови сьогодення завдяки злагодженій роботі та професіоналізму усіх відповідальних осіб оздоровча кампанія на Буринщині пройде якісно і на високому організаційному рівні.

                                                         Тетяна Козленко, студентка СумДУ