Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ВІДБУВСЯ РАЙОННИЙ СЕМІНАР УЧИТЕЛІВ

Відповідно до плану роботи райметодкабінету відділу освіти Буринської районної державної адміністрації на 2015 рік, 25 лютого 2015 року на базі Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пісківської сільської ради відбувся районний семінар учителів предметів художньо-естетичного циклу. На початку семінару до гостей з вітальним словом звернулася керівник Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Макуха З.В. Потім директор закладу представила портрет учителя художньо-естетичного циклу.

Учасники семінару також відвідали уроки музичного мистецтва в 4 класі «Музика народів Закавказзя», вчитель Хорошко Г.А., образотворчого мистецтва у 5 класі «Візитна картка землян» учитель Макуха Л.С. та виховний  захід «Краса людини в її таланті», який підготувала Ганна Хорошко.

До творчої майстерні запросили  гостей Кравченко М.І. та Проценко К.А. керівники гуртків районного Будинку  дитячої та юнацької творчості, що діють на базі закладу. Учасникам семінару були представлені роботи дітей позашкілля.

Майстер-клас для гостей провела Кравченко М.І.

Благодійний аукціон з продажу дитячих творчих робіт організував заступник директора з виховної роботи Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст. Шелудченко С.В. Виручені  кошти під час аукціону підуть на допомогу воїнам АТО. Крім цього гості мали змогу переглянути виставку декоративно-вжиткового мистецтва.

Під час засідання «круглого столу» були розглянуті  питання «Роль учителя  музичного та образотворчого мистецтва у вихованні духовної культури особистості», «Роль позакласних гуртків у розвитку творчих здібностей школярів».

За результатами відвіданих уроків та заходів проведено обмін думками учасників семінару. Присутні педагоги високо оцінили роботу закладу з художньо-естетичного напрямку.

Підсумки роботи семінару підвела методист райметодкабінету відділу освіти Черненко А.Г.

Цілісність, емоційна насиченість та творча атмосфера всього семінару  не залишила байдужим жодного  учасника заходу.