Районна газета

НА СУМЩИНІ СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ-2020»

У другому регіональному турі цього конкурсу за першість будуть змагатися 25 найкращих педагогів Сумщини у номінаціях «Історія», «Хімія», «Зарубіжна література», «Образотворче мистецтво» та «Початкова освіта»

Зі словами привітань до своїх колег-новаторів звернулася директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА. «Ви завжди підтверджуєте той факт, що меж досконалості немає, а найкращий орієнтир у житті кожної людини – це знання. Сьогодні ми вшановуємо кращих педагогів області, імена яких, сподіваюся, ми ще не раз почуємо завдяки їхнім подальшим здобуткам на педагогічній ниві».

На учасників конкурсу чекають консультації з проведення конкурсних випробувань та участь, зокрема, у таких випробуваннях: «Майстер-клас», «Проєкт», «Методичний експромт», «Хімічний експеримент», «Практична робота», «Методичний практикум», «Урок».

Потрібно зазначити, що у І (зональному) турі конкурсу заклади загальної середньої освіти Сумської області були представлені 399 учителями за номінаціями: «Історія» – 80, «Хімія» – 51, «Зарубіжна література» – 78, «Образотворче мистецтво» – 35, «Початкова освіта» – 155.

Кращими у конкурсному випробуванні відбіркового етапу ІІ (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» стали 5 вчителів у кожній номінації.

Переможці фінального етапу ІІ (регіонального) зазначеного конкурсу візьмуть участь у ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».