Районна газета

НА СУМЩИНІ АКТИВНО ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ЩОДО СТВОРЕННЯ НОВОГО ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Наразі перші класи шкіл області забезпечено на 25,8% інтерактивними проектами, на 29% ноутбуками, на 47,3% від потреби меблями

За інформацією директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ, станом на 1 липня використано на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів – 14,9 млн грн, де майже 6,6 млн грн – державна субвенція, понад 3,5 млн грн – кошти місцевих бюджетів, 4,6 млн грн – залишок освітньої субвенції минулого року і 160 тис грн. – залучені кошти.

На оснащення опорних закладів освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів використано 250 тис. грн, на придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат у закладах загальної середньої освіти – 156,5 тис. грн.

Крім того, на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для роботи в умовах Нової української школи підготовлено 709 вчителів початкових класів та іноземної мови, які викладатимуть в 2019-2020 навчальному році в перших класах загальної середньої освіти.

До речі, на підготовку тренерів-педагогів, супервізорів, підвищення кваліфікації педагогічних працівників використано 282,2 тис.грн.