Районна газета

НА СУМЩИНІ 9240 УЧАСНИКІВ ЗАРАЄСТРУВАЛИСЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Із них учнів закладів загальної середньої освіти – 4 387, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти – 1 535, студентів закладів вищої освіти I-II рівнів акредитації – 2 452 та випускників минулих років – 866

Під час апаратної наради тимчасово виконуючий обов’язки директора обласного Департаменту освіти і науки Юрій ХАРЛАМОВ повідомив про підсумки реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання у 2019 році та етапи його проведення у Сумській області.

Він також зауважив, що цього року зовнішнє незалежне оцінювання на Сумщині буде проведено у шести округах (міста Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Суми, Шостка). Кількість пунктів проведення тестування, створених на базі закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти – 43.

Для забезпечення процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання підготовлено 2 010 осіб, які будуть залучені до роботи в пунктах ЗНО в якості уповноважених осіб Українського центру оцінювання якості освіти, відповідальних за пункти тестування, їх помічників, старших інструкторів, інструкторів, чергових.