Районна газета

ПОДАРУЙ ХВИЛИНКУ ЩАСТЯ

Сектором з питань молоді та спорту Буринської районної державної адміністрації спільно з дирекцією шкіл Буринського району до Міжнародного жіночого дню, 8 березня, провели акцію – «Подаруй хвилинку щастя»

Кращі учні, спортсмени  шкіл привітали жінок, які більш всього потребують відзначення, подяки та шани, являються прикладом для наслідування,  а саме: матерів героїнь, багатодітних матерів, заслужених працівників освіти.

Учні Слобідського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів привітали напередодні свята весни і жінок односельчанку, багатодітну матір- героїню, людину з великим серцем і щирою душею - Панько Наталію Василівну.

У Гвинтівському навчально-виховному комплексі І-ІІ ступенів до Міжнародного свята весни та жіночого дня учні привітали вчителя початкових класів Крикунову Ольгу Григорівну, яка 40 років присвятила навчанню та вихованню підростаючого покоління у рідній школі.

Спільним рішенням педагогічної ради Хустянського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів було вирішено привітати і вручити цінний подарунок найактивнішій, найвідповідальнішій мамі - Давидовській Оксані Миколаївні.

А кращі учні Сніжківського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів привітали матір героїню Мізь Наталію Миколаївну, яка народила та виховала п’ятьох дітей.

Учні Михайлівській загальноосвітньої школі І-ІІ ступенів привітання та подарунок отримала багатодітна мама,яка виховує п'ятьох дітей, Алтинцева Алла Леонідівна.

Кращі учні Пісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів подарунок вручили вчителю зарубіжної літератури, матері, яка виховує 4 - х дітей Гуріновій Олені Олександрівні.

Теплі вітальні слова, легка мелодія весняного вальсу розчулили добрі  жіночі душі та серця. Надихнули прекрасних мам та дружин новим весняним подихом. Жінки отримали масу приємних емоцій та заряд на цілий рік, проте хвилинка суму пролинула в їхніх очах… Води довго згадували …. Розповідали.