Районна газета

СЬОГОДНІ ФІНІШУЄ ГАСТРОНОМІЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «СЛОБОЖАНСЬКІ СМАКИ»

Про це голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ під час апаратної наради повідомив начальник обласного відділу промоції і туризму Юрій ГЛАДЕНКО

«Сьогодні останній день проведення гастрофесту, що розпочався 7 січня 2019 року. До цього фестивалю були залучені 10 ресторанів міста Суми, – зазначив Юрій Гладенко. – Головною метою, яку ми вбачали в цьому заході, є мотивація ресторанних закладів до пошуку місцевих кулінарних страв, що можуть стати гастрономічною родзинкою Сумщини».

За його словами, протягом цього тижня у Сумах у визначених закладах харчування відвідувачі досить часто замовляли ті страви, які готувалися саме з метою, що репрезентував фестиваль «Слобожанські смаки».

«Люди зацікавились цим форматом, було багато позитивних відгуків, – говорив Юрій Гладенко. – Таким чином ми побачили, що обрали правильний шлях і з допомогою цього фестивалю Сумщина зможе зайняти чільне місце на гастрономічній карті України».

Також начальник відділу промоції і туризму облдержадміністрації нагадав, що з 7 до 14 січня 2019 року в рамках гастрофесту «Слобожанські смаки» триває конкурс фотографій. Бажаючим взяти в ньому участь необхідно сфотографувати страву, що бере участь у фестивалі, викласти світлину на своїй сторінці Facebook або Instagram з одним із хештегів –  #сумигастрофест чи #sumygastrofest у публічному доступі. Автор фото, що здобуде найбільшу кількість лайків, отримає головний приз!  Переможця буде визначено 15 січня.