Районна газета

АЛЬЯНС МІСТ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ ЗАПРОШУЄ СУМЩИНУ НА ФЕСТИВАЛЬ ЇЖІ ТА КУЛЬТУРИ У КИТАЇ

Альянс міст Шовкового шляху запрошує представників українських міст та місцевих компаній на Фестиваль їжі та культури Jiayuguan Silk Road Gourmet Carnival, що відбудеться 20-24 червня 2018 року у китайському місті Цзяюйгуань у рамках VIII Міжнародного фестивалю туризму Шовкового шляху «Дуньхуан»

Фестиваль їжі та культури проводять з метою демонстрації культури, продуктів харчування, найкращих товарів та об’єктів туризму країн-учасників для китайського народу. На виставці «Gourmet Carnival» буде представлено їжу та напої більше 15-ти країн світу.

На кулінарних змаганнях туристи, місцеві жителі та професіонали візьмуть участь у приготуванні страв різних країн, а також зможуть відвідати кулінарний майстер-клас, де кулінари світового класу розкажуть, як готувати страви їхніх країн.

Для представників  українських міст передбачено:

  • безкоштовна участь в усіх заходах та надання стенду стандартного розміру (9м²) для розміщення свого логотипу, а також відсутні жодні комісії чи податки;
  • безкоштовне проживання (4 ночі) у місті Цзяюйґуань та транспортування до міста в межах Китаю для двох представників міської адміністрації;
  • безкоштовне просування до та після заходу через онлайн та офлайн платформи.

Організаторами заходу є Альянс міст Шовкового шляху і Муніципальний уряд міста Цзяюйгуань.