Районна газета

«ТУРИЗМ – ЦЕ РУШІЙНА СИЛА, ЯКА ДОПОМОЖЕ ПОБУДУВАТИ ПОТУЖНИЙ СЕРЕДНІЙ КЛАС», – ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ

Представники малого та середнього підприємництва, наукової, культурної і туристичної галузей з усієї України разом з керівником апарату облдержадміністрації Дмитром ЖИВИЦЬКИМ під час круглого столу «Роль малого та середнього підприємництва у розвитку активного та пізнавального туризму на Сумщині» обговорили шляхи взаємодії

«У цьому році ми плануємо просувати вже розроблені проекти і маршрути та спільно з Google Incorporated розробити гугл-мапи по туристичній Сумщині. Сподіваємось, що такі заходи допоможуть створити потужній середній клас, який працюватиме саме у туристичній сфері», – розповів Дмитро Живицький.

 

Він також поділився новими ідеями і напрацюваннями, за якими на Сумщині планують створити аналог Сорочого Яру, що у Полтавській області, – таке рішення пов’язано з популяризацією лиж та сноубордів. «Запевняю, що обласна влада є надійним партнером у підтримці цікавих ідей та ініціатив, тому сьогодні саме бізнес-кола мають формувати конкретні завдання, у вирішенні яких ми допомагатимемо», – додав посадовець.

Начальник відділу промоції та туризму облдержадміністрації Юрій ГЛАДЕНКО прокоментував: «Наше завдання – привернути увагу бізнесу до цього напряму, оскільки в інших країнах світу туризм вже давно вважається високоприбутковим. Тому для того, щоб повністю використати туристичний потенціал Сумщини, нам необхідно залучати не тільки фахівців, але й аматорів, які можуть володіти унікальними тонкощами».

«Ми запросили з усієї України експертів, які допоможуть місцевому бізнесу організувати маршрути, провести їх ліцензування, а також зробити так, щоб ці маршрути були комерційно привабливими. Зокрема, для цього заплановано виїзд до Путивльщини на туристичні об’єкти. Вже на місці експерти і учасники круглого столу подивляться на конкретному прикладі, яким чином можна пов’язати відокремлені туристичні об’єкти в економічно-привабливі маршрути», – зазначив керівник Центру підтримки бізнесу у Сумах Тарас САВЧЕНКО.

Учасники заходу не тільки заслухали теоретичні доповіді фахівців та експертів, але й взяли участь у практичних завданнях, де опрацювали конкретні механізми, за якими планують працювати надалі.

Дмитро Живицький також анонсував проведення найбільшої міжнародної туристичної виставки країни UITT'2018 «Україна – подорожі та туризм», яка пройде у Києві з 28 по 30 березня. Сумщина також візьме участь у виставці і представить свої напрацювання та найцікавіші туристичні маршрути.