Районна газета

СУБ’ЄКТІВ ТУРИСТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАПРОШУЮТЬ НА МІЖНАРОДИЙ ФОРУМ

14-15 березня на Тернопільщині відбудеться Міжнародний форум із медичного туризму «Медичний туризм як розвиток, перспектива та майбутнє в Україні»

Метою заходу є об'єднання ідей туристичних операторів, представників медичної галузі та експертів із можливостями, знаннями та досвідом туристичної галузі задля успішної реалізації туристичної індустрії та політики, як в Україні, так і за кордоном.

До участі запрошуються туристичні оператори і агенти, представників медичної галузі, санаторії, бази відпочинку, експерти та інші, яких цікавить співпраця в галузі медичного туризму. Інформаційна складова форуму розрахована на медичний, страховий, військовий, дипломатичний, туристичний і державний сектори.

Пройде форум у Тернопільській області, Теребовлянському районі, с. Конопківка, вул. Лесі Українки, 22, санаторій «Медобори».

Бажаючі долучитися до роботи Форуму, мають повідомити щодо участі в якості доповідачів у Міжнародному форумі із питань медичного туризму необхідно до 5 березня 2018 року за електронною адресою  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефоном +38 (067) 771-17-55 – Олександр Кревський.