Районна газета

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ «ЦИФРОВЕ ПЕРЕТВОРЕННЯ СУМЩИНИ» ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ІНВЕСТИЦІЙНУ ТА ТУРИСТИЧНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення України» в Сумській області відбулась установча зустріч з представниками компанії CFC Consulting, що є  партнером Google в Україні.

Голові Сумської обласної державної адміністрації Миколі КЛОЧКУ GR-директор компанії CFC Consulting Олексій СИВАК представив схему та умови реалізації проекту “Цифрове перетворення Сумщини” в 2018 році.

Олексій СИВАК наголосив що метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів. Також нагадав, що Google надає технічну підтримку, проте ініціатива залишається за місцевими активістами й чиновниками. За результатами зустрічі були обговорені приоритетні напрямки співпраці.

Під час наступної робочої наради під головуванням керівника апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО з представниками структурних підрозділів адміністрації, представники Сумського обласного фонду підтримки підприємництва,  коаліції МСБ Сумської області, Сумського відділення «Спілки підприємців малих, середніх та приватизованих підприємств України.

У ході роботи окреслено основні напрямки роботи: туризм, інклюзив освіта, спорт, екологія. Також обговорили можливість створена карти, де буде вказано багато соціально значущих об'єктів та ступінь їхньої доступності для різних категорій населення.

Вислухавши всі пропозиції та підводячи підсумки зустрічі Олексій СИВАК нагологосив, що готовий до співпраці в рамках реалізації проекту «Цифрове перетворення України».