Районна газета

ЧАРИ ПЕРШОГО КОХАННЯ

Саме в них запропонували поринути учням міських шкіл в Буринському районному будинку культури напередодні Дня закоханих.

Конкурсно-розважальну програму для дітей середнього шкільного віку підготував творчий колектив районного закладу культури. А музичні «валентинки» присутнім дарували учасники зразкового аматорського ансамблю танцю «Перлина» районного будинку культури (керівник Олена Ларінцева) та юні дарування гуртка естрадного співу «Золота нота» районного будинку культури (керівник Яна Сіра): Вероніка Головко, Анастасія Кулик, Маргарита Смолянінова та Анастасія Устинова.

 

Ведучі заходу Денис Ларінцев та Марина Біркун погодилися з тим, що імена об’єктів зітхань гості не повинні розголошувати, - адже які ж то будуть чари, якщо про них всі знають. І вирішили поговорити про не стільки про саме кохання , а про любов взагалі. Так присутні дізналися про любов своїх однолітків і до спорту, і до музики, і до смачненького та ще до багатьох складників гарного настрою та позитивних емоцій. А ще юнь танцювала, брала участь у іграх і конкурсах, і наприкінці свята ще й разом виготовляла «валентинки».

За свою активність дітлахи отримували подарунки, які люб’язно надав сектор з питань молоді і спорту Буринської районної державної адміністрації (завідуючий Олексій Яровий). Фіналом програми стала церемонія нагородження «Гранд-Валентинками» та солодкими призами учасників конкурсу на виготовлення кращої «валентинки», яку провів головний спеціаліст сектору з питань молоді і спорту Буринської райдержадміністрації Андрій Головко. Слід зазначити, що переможців і переможених не було. Кожна команда отримала відзнаку в окремій категорії, якими визначалися «Найромантичніший клас», «Найвеселіший клас», «Найдружніший клас», «Найвигадливіший клас», «Найкреативніший клас», «Найактивніший клас».

Закінчуючи свято, ведучі виразили сподівання, що декого таки огорнули чари першого кохання під час цієї розважальної програми та побажали гостям, щоб кожен день був сповнений любов’ю та романтикою.