Районна газета

ПРО ПІДСУМКИ ТВОРЧОЇ ТА ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ РАЙОНУ ЗА 2017 РІК

Про це інформував начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Микола Дишковець на розширеній апаратній нараді при голові Буринської райдержадміністрації Василю Бойку.

Відділ культури і туризму Буринської районної державної адміністрації здійснює реалізацію державної політики в сферах культури, туризму, національностей та релігій, делегованих  Буринською районною радою та функцію контролю за здійсненням відповідних делегованих повноважень виконавчими комітетами сільських рад.

«Станом на 01.01.2018 року в районі працює 119 клубних  формувань,  із них 11 -  це любительські об’єднання та клуби за інтересами, 99 -  колективи художньої самодіяльності: 7 мають звання «народний аматорський» та 4 – «зразковий».

З метою забезпечення духовного розвитку населення, підвищення його естетичного та культурного рівня, урізноманітнення дозвілля протягом року в клубних закладах  району  було проведено 3048 культурно-масових заходів. Серед них – 5 планових районних фестивалів та  1, що започаткований  у 2017 році.

Протягом року активну концертну діяльність здійснювали  самодіяльні художні колективи Степанівського, Дяківського, Михайлівського, Пісківського, Жуківського., Успенського, Дичанського, Клепалівського, Хустянського, Слобідського сільських будинків культури, Біжівського сільського клубу, районного будинку культури. Вони є постійними учасниками районних фестивалів, різних тематичних  заходів», - зазначив Микола Іванович.

Інформація стосовно зазначеного питання взята до відома.

Наступним питанням порядку денного розглядалося «Про організацію громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру, у тому числі для інвалідів та внутрішньо переміщених осіб у 2017 році». Із змістовною доповіддю виступила Наталія Авер’янова, директор Буринського районного центру зайнятості.

«Протягом 2017 року за сприянням служби зайнятості комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 942 незайнятих трудовою діяльністю громадян. За сприянням служби зайнятості на вільні та новостворені робочі місця працевлаштовано 597 безробітних, що складає 40 % до кількості безробітних, які перебували на обліку», - додала Наталія Анатоліївна.

Інформація стосовно зазначеного питання взята до відома.