Районна газета

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР ПОДРУЖЖЯ БРАТАШІВ "ЖИТТЯ НА КРИЛАХ ПІСНІ ТА ПОЕЗІЇ"

У Буринській центральній районній бібліотеці в рамках заходів літературно-мистецького центру «Світлиця» відбувся творчий вечір родини Браташів. 

Лариса та Олександр Браташі– відомі, шановані на Буринщині творчі особистості, які вже понад 50 років крокують поруч життєвими стежинами. Олександр Браташ – соліст самодіяльного народного хору «Червона калина» Буринського районного будинку культури, а його дружина Лариса Браташ – відома місцева поетеса.

Читальна зала була наповнена неймовірно щирою й затишною атмосферою. Ведуча заходу Валентина Колесник у формі діалогу спілкувалася з подружжям. Лариса та Олександр Браташі розповідали цікаві історії зі свого життя, знайомили присутніх зі світлинами сімейного архіву на мультимедійному екрані.

І, звичайно, в залі звучали пісні у виконанні Олександра Браташа, чий прекрасний тенор широкого діапазону здатний будь-кого зачепити за душу, а Лариса Браташ читала авторські вірші, які нікого не залишили байдужими, бо вони написані людиною щирої та великої душі.

Привітати подружжя зібралися друзі, колеги по перу, представники владних структур. Було сказано багато теплих слів, вручено багато квітів і дарунків на згадку про свято.

Наостанок присутні переглянули книжкову виставку «Творчі здобутки подружжя Браташів» та сфотографувалися на згадку.