Районна газета

НА СУМЩИНІ 5 ЖОВТНЯ СТАРТУВАВ ВІДКРИТИЙ ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ СУЧАСНИХ ВИДІВ МИСТЕЦТВА «YOUTH-FEST»

Фестиваль проходитиме до 5 листопада 2020 року у дистанційному режимі. Мета заходу – популяризація сучасних видів мистецтва та нових форм творчого самовираження молоді, здорового та активного способу життя

Учасниками фестивалю є діти, підлітки та молодь віком до 35 років – представники аматорської творчості клубних закладів, учні та студенти навчальних закладів, ініціативні групи та окремі представники дитячо-юнацької та молодіжної сучасної мистецької творчості Сумської області, інших регіонів України та інших країн, незалежно від їх національності і громадянства, форма творчої діяльності яких має нестандартний, креативний, експериментальний характер.

Тож Департамент культури, інформаційної політики та туризму запрошує до участі у фестивалі «Youth-Fest» талановиту молодь Сумщини. Вам необхідно надати відеоматеріали виступів кращих дитячих та молодіжних аматорських колективів, окремих виконавців, які працюють у напрямах «Сучасна хореографія», «Альтернативна музика», «Експериментальний театр», «Візуальне мистецтво».

Для участі у фестивалі учасникам необхідно підготовити та подати наступні документи: заявка-анкета встановленого зразка та письмова згода на збір та обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства України (додаються);  інформаційні матеріали щодо виступу Учасника (літературні тексти, аудіо-, відеозаписи, світлини тощо); посилання на інтернет-ресурс, де розміщені відеоматеріали, що висвітлюють творчу діяльність Учасника (у разі наявності); друкований текст твору (для реп-виконавців та Учасників у напрямі «Альтернативна музика»).

Копія заявки-анкети і згоди на збір та обробку персональних даних Учасника (формат PDF, JPEG) подається керівником (представником) колективу чи виконавця, або безпосередньо Учасником на поштову або електронну адресу Організатора з приміткою «Youth-Fest» за наступними реквізитами:  адреса: комунальний заклад Сумської обласної ради – Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв, вул. Петропавлівська, 49, м. Суми, 40000; електронна адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ; телефони для довідок – (0542) 22-27-31; 22- 04-68.

Вимоги до матеріалів, що подаються, розміщені на офіційному сайті Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв http://cnt.sumy.ua.

На цьому ж сайті будуть викладені і роботи переможців фестивалю «Youth-Fest».