Районна газета

ДО ВІДОМА! ПЕРЕДАННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ У ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ

Результат пошуку зображень за запитом "увага"У зв’язку з ліквідацією районних, міськрайонних управлінь юстиції 27 квітня 2016 року Урядом прийнято постанову №326 «Про внесення змін до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 р. №99». З метою забезпечення безперервного процесу державної реєстрації громадських формувань виконання функцій з державної реєстрації громадських об’єднань, їх відокремлених підрозділів, місцевих та первинних професійних спілок, їх організацій та об’єднань,що не мають статусу юридичної особи,структурних утворень політичних партій, регіональних (місцевих) творчих спілок, територіальних осередків всеукраїнських творчих спілок, місцевих організацій роботодавців та їх об’єднань  покладено на Головні територіальні управління юстиції в областях та місті Києві.

Законодавством передбачено що державна реєстрація може проводитись за заявою заявника шляхом звернення до центрів надання адміністративних послуг утворених відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги». Центр надання адміністративних послуг приймає заяву з відповідними поданими до неї документами у заявника та протягом трьох робочих передають відповідну заяву і електронні копії оригіналів документів до Головного територіальні управління юстиції для державної реєстрації.

  Звертаємо вашу увагу на те, що послуга щодо реєстрації громадських об’єднань включена до Переліку адміністративних послуг які надаються відділенням надання адміністративних послуг апарату Буринської районної державної адміністрації.