Районна газета

«ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ – КРОК ДО ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ»

На цьому директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК наголосив у ході відкриття семінару-тренінгу «Вдосконалення діяльності центру надання адміністративних послуг»

«Обласна влада створює всі умови для розвитку системи надання адміністративних послуг, надає необхідну організаційну, фінансову та методологічну допомогу. Адже ЦНАПи – це обличчя влади. За їх роботою люди оцінюють результативність нашої діяльності», – зазначив посадовець звертаючись у учасників семінару.

Захід за участю експертів Центру політико-правових реформ та Центру досліджень місцевого самоврядування зібрав в стінах облдержадміністрації керівників міст і районів, депутатів обласної, районної і міських рад області, працівників ЦНАПів не лише Сумщини, а й Волині. Учасники семінару ознайомилися з передовим досвідом роботи ЦНАПів Луцька, обговорили основні проблеми і напрямки реформування системи надання адміністративних послуг, напрацювали рекомендації щодо вдосконалення роботи адмінцентрів.

У 2014 році ЦНАПи Сумщини надали 127,5 тисячі адміністративних послуг, що на 46,5 тисячі більше, ніж за попередній рік. Нині в адмінцентрах області можна отримати понад 200 видів послуг у сфері державної реєстрації суб’єктів господарювання, міграції населення, упорядкування земельних відносин, будівництва, ветеринарної медицини, санітарно-епідеміологічної служби тощо.