Районна газета

ПРО РОБОТУ ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Центр надання адміністративних послуг створений, як постійно діючий робочий орган райдержадміністрації, на виконання Закону України «Про адміністративні послуги». Діє на підставі Положення про Центр надання адміністративних послуг, а також на підставі розпоряджень голови райдержадміністрації про затвердження переліку адміністративних послуг та про затвердження  Регламенту.

з 1 жовтня 2014 року через центр надаються  адміністративні  послуги особисто державним реєстратором реєстраційної служби Буринського районного управління юстиції та через адміністраторів центру надаються послуги міграційної служби, а саме: оформлення та видачу паспорта громадянина України, оформлення та видачу паспорта громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого, вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні громадянином 25- і 45-річного віку, реєстрацію місця проживання особи, зняття з реєстрації місця проживання особи, інші. 

З січня поточного року через центр надаються послуги відділу Держземегентства у Буринському районі Сумської області, визначені розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

На визначені адміністративні послуги розроблені інформаційні і технологічні картки, зразки заяв і оприлюднено їх на офіційному веб – порталі Буринської районної державної адміністрації 

Вивчається можливість щодо розширення переліку послуг, прийому документів для надання послуг сектором державної реєстрації прав на нерухоме майно реєстраційної служби Буринського районного управління юстиції.

За результатами роботи 2014 року через центр надання адміністративних послуг видано 1756 адміністративні послуги, 2 відмови у їх видачі, 64 документи дозвільного характеру та 3 відмови у видачі дозвільних документів.

Щомісячно проводиться моніторинг роботи центру та надається інформація Департаменту економічного розвитку і торгівлі Сумської обласної державної адміністрації.

У приміщенні центру облаштована скринька для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг, проведення щорічного аналізу таких зауважень і пропозицій, вжиття відповідних заходів.

Для вирішення проблемних питань щодо видачі адміністративних послуг для суб’єктів господарювання у районній державній адміністрації постійно працює «гаряча лінія».

Начальник відділу з питань

надання адміністративних

послуг апарату районної

державної адміністрації                                                     Тетяна Кіладзе