Районна газета

ЗА ПІВ РОКУ В РОЗВИТОК АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ТА СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ СУМЩИНИ ЗАЛУЧЕНО ПОНАД 840 МЛН ГРИВЕНЬ ІНВЕСТИЦІЙ

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, роботи проводилися по 26 інвестиційних проєктах. Найбільше інвестицій спрямовано в розвиток інфраструктури аграрного ринку – 568,3 млн гривень

Задля розширення мережі об’єктів зернової інфраструктури, впровадження новітніх технологій приймання, доробки та зберігання зерна в першому півріччі 2020 року очікується введення в дію першої черги елеватора в ТОВ A.G.R. Group Середино-Будського району потужністю 28 тис. тонн (прогнозована загальна потужність елеватора – 112 тис. тонн).

До кінця 2020 року планується завершення будівництва додаткових ємностей елеваторів ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» (м. Кролевець) та ТОВ «Росток- Холдинг» (м. Глухів) потужністю відповідно 60 та 27 тис. тонн. Проводиться будівництво елеватора у приватно-виробничому комерційному підприємстві «СТС» Конотопського району потужністю 100 тис. тонн, введення в дію якого планується в 2021 році.

У галузь рослинництва залучено понад 14 млн гривень інвестицій, роботи проводилися по 5 інвестиційних проєктах.

У галузь тваринництва залучено 17,5 млн гривень інвестицій, реалізовано (повністю або частково) 10 інвестиційних проєктів, зокрема, в Тростянецькому та Роменському район

У розвиток харчової та переробної промисловості області залучено
109 млн гривень інвестицій, в тому числі на будівництво заводу з переробки зерна олійних культур в ТОВ «ЕЛІТ-ОІЛ» Роменського району – понад 100 млн гривень.

Сільськогосподарськими товаровиробниками області з початку року придбано сільськогосподарської техніки та обладнання на суму понад 120 млн гривень, на модернізацію машино-тракторного парку залучено 14,4 млн гривень інвестицій.

Розвиток інвестиційної діяльності, зростання обсягів залучення інвестицій сприяє підвищенню конкурентоспроможності продукції агропромислового комплексу, збільшенню надходжень до місцевих бюджетів та розвитку сільських територій Сумщини.