Районна газета

АГРАРІЇВ СУМЩИНИ НАВЧАЛИ ЯК ОТРИМАТИ ЗАПЛАНОВАНІ ОБСЯГИ УРОЖАЮ

Обласний семінар щодо догляду за посівами сільськогосподарських культур після завершення посівної кампанії було проведено для представників аграрної галузі спільно з науковцями Інституту сільського господарства Північного Сходу

Учасникам семінару розповіли, що наразі одним із пріоритетних завдань агропромислових підприємств Сумщини має бути проведення захисту майбутнього урожаю (сільськогосподарських культур), адже це дасть змогу зберегти посіви у хорошому стані та отримати заплановані обсяги виробництва продукції.

«Аграрії області мають не тільки дотримуватися агротехнологічних вимог, але й приділяти велику увагу екологічним питанням, – наголосив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ перед учасниками семінару. – Тож хімічні препарати, які ви використовуєте для захисту сільськогосподарських рослин від хвороб та шкідників, мають бути безпечні для навколишнього середовища».

Довідково: У Сумській області прогнозована площа посіву сільськогосподарських культур під урожай 2019 року становить в межах 1 мільйона 150 тисяч гектарів.Згідно з оперативними даними Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області станом на 6 червня захист рослин в господарствах області проведено на площі 989,7 тис. га, в тому числі оброблено проти хвороб посіви на площі 154,4 тис. га, проти шкідників на площі 159,7 тис. га. При цьому використано 901,3 тонни засобів захисту рослин.