Районна газета

АГРАРІЯМИ СУМЩИНИ ЗАВЕРШЕНО СІВБУ РАННІХ ЗЕРНОВИХ ТА ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР

Площа посіву ярої пшениці склала 3,4 тисяч гектарів, ярого ячменю – 39,6 тисяч гектарів, вівса – 12,1 тисяч гектарів та гороху – 5,3 тисяч гектарів

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, агроформуваннями Сумської області завершено сівбу ранніх зернових та зернобобових культур на площі 60,4 тис. га. Наразі в області тривають роботи з посіву пізніх ярих культур.

Загалом ярих зернових та зернобобових культур посіяно 159,3 тис. га, що складає 36% до запланованих площ посіву, в тому числі кукурудзи на зерно – 96,4 тис. га, або 26% до прогнозу. Крім цього посіяно соняшнику – 127,6 тис. га або 26% та розпочато сівбу сої.

За оперативними даними структурних підрозділів з питань агропромислового розвитку районних державних адміністрацій аграрії Сумщини у повному обсязі забезпечені мінеральними добривами.

Так для проведення комплексу весняно-польових робіт заявлено 60,4 тис. тонн поживних речовин, станом на 23 квітня цього року наявність їх у сільськогосподарських підприємствах області становить 62,6 тис. тонн, або 104% до прогнозу.