Районна газета

ПРОТЯГОМ 2018 РОКУ ДО БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ НАДІЙШЛО 63 ЗВЕРНЕННЯ

Наголосила Ольга ДЄНЬГІНА, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації під час засідання колегії під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА

«Відповідно до графіка на 2018 рік, затвердженого головою Буринської районної державної адміністрації, перевірено стан організації роботи зі зверненнями громадян у 14 виконавчих комітетах сільських рад, 2 управліннях Буринської районної держаної адміністрації, 5 відділах Буринської районної держаної адміністрації, службі у справах дітей Буринської районної держаної адміністрації та у 2 секторах Буринської районної держаної адміністрації», - зауважила Ольга Миколаївна.

З метою ефективного розгляду звернень, що надходять до Буринської районної державної адміністрації, підвищення рівня професійної підготовки та правової культури працівників Буринської районної державної адміністрації продовжує роботу районна постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

Протягом 2018 року відбулося 13 засідань, на яких розглядалися питання роботи зі зверненнями громадян.

Керівництвом Буринської районної державної адміністрації приділяється особлива увага вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Від зазначеної категорії надійшло 2 звернення (2017 рік - 1).

Від Матерів-героїнь у 2018 році до Буринської районної державної адміністрації звернень не надходило.

За 2018 рік від вищих органів виконавчої влади до Буринської районної державної адміністрації надійшло 10 звернень та порушено 10 питань. Від Сумської обласної державної адміністрації надійшло 5 звернень, порушено 5 питань та 1 вирішено позитивно; від Адміністрації Президента України надійшло 2 звернення, порушено 2 питання, 1 вирішено позитивно, на 1 надано роз’яснення; Кабінету Міністрів України надійшло 3 звернення, порушено 3 питання, 1 вирішено позитивно, на 2 надано роз’яснення.

Питання роботи зі зверненнями громадян залишається одним із основних у діяльності Буринської районної державної адміністрації і знаходиться на постійному контролі голови Буринської районної державної адміністрації.

За результатами засідання колегії головою Буринської районної державної адміністрації видане розпорядження.