Районна газета

Звернення громадян

Інформація оновлена 11.12.2020

Щоденний прийом громадян для надання консультативних послуг населенню проводить завідувач сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Буринської районної державної адміністрації у робочі дні з 08.00 до 17.00 з перервою на обід з 12.00 до 13.00. Громадяни приймаються з усіх питань без попереднього запису.

З метою надання об’єктивної та кваліфікованої консультації до участі в проведенні прийому, у разі необхідності, залучаються спеціалісти галузевих компетентних служб.

Консультації також можна отримати за телефонами: 2-10-67, 2-15-04

Організація проведення особистих прийомів громадян керівництвом Буринської районної державної адміністрації покладена на працівників сектору документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян апарату Буринської районної державної адміністрації.

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

На офіційному веб-сайті Верховного Суду України у розділі «До уваги суб’єктів владних повноважень!» (http://bit.ly/366R81I) розміщено постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N), яка містить обов’язкові для застосування висновки щодо поширення дії Закону України «Про звернення громадян» на звернення громадських організацій та їх керівників.

 

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН

На Буринщині цілодобово діє телефон "гарячої лінії" з питань COVID-19: (05454) 2-10-67.

 

У зв'язку з дотриманням режиму карантину прийом громадян тимчасово призупинено

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

16.06.2020 голова Буринської районної державної адміністрації Василь БОЙКО в умовах карантинних обьмежень провів особистий прийом громадян жительки Буринського району, яка звернулась щодо забезпечення її чоловіка, учасника АТО, дровами.

У БУРИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Для запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні оголошено карантин з 12 березня по 3 квітня. На період карантину громадян просять, за можливості, уникати особистого відвідування органів державної влади

На час скасування прийому громадян у приміщенні Буринської районної державної адміністрації розміщена спеціальна скринька «Для звернень громадян». Жителі району також можуть направити своє звернення за поштовою адресою: площа Першотравнева, 20, м.Буринь, 41700 або, не виходячи з дому, передати його у телефонному режимі чи направити лист на офіційну електронну адресу:  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН – ЦЕ ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ЗАХИСТУ ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ

Під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА відбулося позачергове виїзне засідання районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян на території Пісківської сільської ради

На комісію винесено питання щодо підвозу дітей Пісківської сільської ради до Клепалівського НВК. Із вирішенням зазначеного питання громада сільської ради колективно звернулася до Василя Михайловича на особистому прийомі з проханням якнайшвидше вирішити наболілу проблему.

«ДЕНЬ КОНТРОЛЮ» У ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СНІЖКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до розпорядження голови Буринської районної державної адміністрації  відбувся «День контролю» у виконавчому комітеті Сніжківської сільської ради, у ході якого здійснено перевірку організації контролю розпоряджень і доручень голови Буринської районної державної адміністрації, власних розпорядчих документів, роботи зі зверненнями громадян, делегованих повноважень у сфері культури, освіти, розвитку архівної справи

Члени робочої групи на чолі з керівником апарату Буринської районної державної адміністрації Аллою ГАЙДУКОВОЮ надали практичну та методичну допомогу із зазначених питань.