Районна газета

Державні закупівлі

Інормація оновлено 19.02.2020

РІЧНІ ПЛАНИ ДЕРЖАВНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

ЗВІТИ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ТОВАРІВ, РОБІТ І ПОСЛУГ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

Нормативно-правове забезпечення

Закон України «Про публічні закупівлі» 

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації Про забезпечення прозорості у сфері закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти від 29.09.2014 № 429-ОД

Розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації Про організацію роботи у сфері публічних закупівель від 10.04.2019 № 210-ОД

Інформація про товаровиробників 

Товаровиробники Сумської області 

Планування діяльності

Додаток до річного плану закупівель на 2018 рік Фінансове управління Буринської районної державної адміністрації, код за ЄДРПОУ 02315794

ЗМІНИ ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ річний план закупівель, що здійснюються без проведення процедур закупівель на 2015 рік (Відділу освіти Буринської районної державної адміністрації Сумської області)

ЗМІНИ ДО  РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ НА 2015 РІК(ВІДДІЛ ОСВІТИ БУРИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ, 02147718) 

Додаток до річного  плану плану закупівель на 2015 рік (Відділ освіти Буринської районної державної адміністрації в Сумській області 02147718) 

РІЧНИЙ ПЛАН закупівель на 2015 рік (Відділ освіти Буринської районної державної адміністрації Сумської області)

Додаток до річного  плану плану закупівель на 2015 рік (Відділ освіти Буринської районної державної адміністрації Сумської області)

ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ БУРИНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ НА 2015 РІК

ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ закупівель на 2015 рік (Відділ культури і туризму Буринської районної державної адміністрації Сумської області)

ПРОЕКТ РІЧНОГО ПЛАНУ закупівель на 2015 рік (Буринська центральна районна лікарня)

ЯК ЗДІЙСНЮВАТИ ДЕРЖАВНІ ЗАКУПІВЛІ НАВЧАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОТГ

В обласному центрі відбувся дводенний семінар-треніг: «Закон «Про публічні закупівлі» від теорії до практики. Особливості роботи з майданчиками та веб-порталом prozorro.gov.ua» для представників ОТГ, котрі опікуються питаннями фінансів на своїх територіях

Тренінг проводили головний редактор журналу «Радник у сфері державних закупівель» Крістіна БЄЛЯКОВА та експерт журналу Юрій ШАПОВАЛ. Представникам ОТГ розповідали, як проводити процедури закупівель та надавали ґрунтовні роз’яснення змін до чинного законодавства. Говорили про особливості закупівельного процесу.

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ПРО ПЕРЕВАГИ ЗАСТОСУВАННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЗАКУПІВЕЛЬ «PROZORRO»

25 березня 2016 року при першому заступнику голови райдержадміністрації Валентині Перепелиці відбулась нарада з головними розпорядниками бюджетних коштів щодо переваг застосування електронної системи закупівель «ProZorro». Умови застосування даної процедури закупівель визначено Законом України «Про публічні закупівлі».

«Електронні закупівлі створені для того, щоб відшуковувати найкращі цінові пропозиції на ринку товарів та послуг. За допомогою системи електронних закупівель набагато ефективніше використовуються бюджетні кошти», - зазначила Валенина Перепелиця.

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

14 березня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Перепелиця провела нараду щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів, участь у якій взяли виконуючий начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Анатолій Гагін, керівники бюджетних установ району. Під час наради було акцентовано увагу присутніх на тому, що для багатьох країн світу застосування електронних державних закупівель уже давно не в дивину.«До середини 2016 року всі країни Європейського Союзу перейдуть на обов’язкове застосування електронної форми державних закупівель. До закупівель в електронній формі долучилися також і в Грузії, Казахстані, Білорусії, Південній Кореї. Перспектива приєднання до електронних закупівель уже не за горами й для України» - зауважила Валентина Олександрівна.

ДО УВАГИ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ!

Буринська районна державна адміністрація доводить до відома, що в лютому місяці 2015 року в пілотному режимі запрацювала платформа закупівель ProZorro. Ресурс спільно розробляли представники бізнесу, громадських і недержавних організацій, світові експерти та інші активні учасники процесу.

Система вперше дозволила постачальникам подавати свої пропозиції в електронному вигляді і, відповідно, залучити великі групи вже наявних постачальників до державних тендерів. Зараз у системі здійснюють тільки невеликі закупівлі, що не підпадають під дію Закону – так звані "допорогові закупівлі".