Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ БУРИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

29 серпня 2017 року під керівництвом голови Громадської ради при райдержадміністрації Петра Жука відбулося засідання Громадської ради. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, голова райдержадміністрації Василь Бойко, керівник апарату Алла Гайдукова, голова районної ради Євгеній Рябоконь, міський голова Віталій Мельник, представники громадськості.

Одним з основних питань порядку денного винесених на розгляд Громадської ради було про роботу виробничої бази ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» в м.Буринь, яке визвало жваве обговорення серед присутніх.

В ході засідання представник даного підприємства надав відповідні дозвільні документи, які засвідчують можливість роботи підприємства на території міста.

За результатами засідання членами Громадської ради було прийнято рішення разом з представниками громадськості виїхати на підприємство ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна», для ознайомлення з виробничими потужностями та роботою підприємства.

Також на засіданні розглянули питання про будівництво майданчика для сипучих будівельних матеріалів на вул.Лермонтова, 5 в м.Буринь, по якому було прийнято рішення звернутися до Буринської міської ради щодо надання дозвільних документів на будівництво даного об’єкту.