Районна газета

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ БУРИНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

16 серпня 2017 року під керівництвом голови Громадської ради при Буринській райдержадміністрації Петра Жука відбулося засідання Громадської ради. У роботі дорадчого органу взяли участь члени ради, голова райдержадміністрації Василь Бойко, заступник голови Олексій Положій, керівник апарату Алла Гайдукова, голова районної ради Євгеній Рябоконь, представники громадськості.

Одним з основних питань порядку денного, винесених на розгляд Громадської ради було про перейменування залізничної станції «Путивль», яке визвало жваве обговорення серед присутніх.

За результатами засідання членами Громадської ради одноголосно було прийнято рішення щодо підготовки відповідних документів до органів місцевого самоврядування та до керівництва Укрзалізниці про перейменування залізничної станції «Путивль» на станцію «Буринь».

Також на засіданні розглянули питання про добровільне об’єднання територіальних громад та впровадження реформи органів місцевого самоврядування та децентралізації державної влади в Україні.