Районна газета

НА БУРИНЩИНІ ГОТУЮТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Під керівництвом голови Буринської районної державної адміністрації Мирослава БІБИКА відбулася робоча нарада з питань підготовки та відзначення у Буринському районі в умовах адаптивного карантину Дня захисника України за участю керівника апарату Буринської районної державної адміністрації Алли ГАЙДУКОВОЇ та посадових осіб, які причетні до організації проведення заходів

«Усі заходи мають відбутися злагоджено, конструктивно та з дотриманням карантинних обмежень. Посадові особи, які причетні до організації, повинні відповідально віднестися до виконання поставлених завдань. Також ми маємо врахувати всі пропозиції та бачення громадськості», – сказав Мирослав БІБИК.

За результатами робочої наради вирішено напередодні, а саме: 13.10.2020 о 09.00 провести церемонію покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної  Сотні та полеглим землякам за незалежність України, Алеї пам’яті Героїв України – уродженців та мешканців Буринського району, пам’ятного знаку воїнам-афганцям; організувати тематичні заходи у закладах освіти та культури району; здійснити відвідування сімей загиблих; забезпечити упорядкування та ремонт меморіалів, пам’ятників, пам’ятних знаків, утримання в належному стані місць поховань; здійснити встановлення (вивішування) Державного Прапора України на будинках і спорудах місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій району.

Усі заходи будуть відбуватися із суворим дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами і доповненнями).