Районна газета

ГРОМАДСЬКІСТЬ БУРИНЩИНИ ДІЗНАЛАСЯ ПРО НОВЕ У ПРИЗНАЧЕННІ СУБСИДІЙ ТА ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Зазначеним питанням і було присвячене засідання громадської ради при Буринській районній державній адміністрації

Провів чергове засідання громадської ради при Буринській районній державній адміністрації Петро ЖУК, голова громадської ради за участю її членів, голови Буринської районної державної адміністрації Василя БОЙКА, керівника апарату Буринської районної державної адміністрації Алли ГАЙДУКОВОЇ, керуючого справами виконавчого апарату Буринської районної ради Олександра ЗІКРАТОГО та керівників структурних підрозділів Буринської районної державної адміністрації.

Члени дорадчого органу найбільш жваво обговорювали нове у призначенні субсидій, монетизацію пільг і субсидій/надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

Так, Ірина ФІНЦЕВА, начальник управління праці та соціального захисту населення Буринської районної державної адміністрації зауважила, що  уряд удосконалив механізм надання житлових субсидій населенню у грошовій формі, який запроваджено у березні поточного року.

Відповідну постанову № 807 «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» прийнято на урядовому засіданні 14 серпня 2019 року.  

Також було розглянуто питання про відзначення Дня захисника України у Буринському районі, заходи заплановані на 11 жовтня 2019 року, більш детально про святкування можна буде дізнатися у наступних новинах.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.