Районна газета

АКТИВНУ ГРОМАДСЬКІСТЬ БУРИНЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ БУРИНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Наразі триває робота щодо формування нового складу громадської ради при Буринській районній державній адміністрації. Документи від представників інститутів громадянського суспільства приймаються до 05 квітня 2019 року

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій тощо) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Основними завданнями громадської ради є: сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за діяльністю органу; сприяння врахуванню органом громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Документи приймаються за адресою м. Буринь, пл. Першотравнева, 20, к. 210, (2 поверх Буринської районної державної адміністрації) до 17.00 05 квітня 2019 року.

Детальніше можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Буринської районної державної адміністрації у складі веб-порталу місцевих органів виконавчої влади Сумської області у розділі «Громадська рада», підрозділ «Формування нового складу громадської ради при Буринській районній державній адміністрації».