У БУРИНІ ПРОВЕДЕНО СПАРТАКІАДУ СЕРЕД ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

20 травня 2016 року у великій спортивній залі Буринської\ спеціалізованої школи №1 відбувся перший етап Всеукраїнської спартакіади органів виконавчої влади Буринського району.

Змагання проходили з п’ятьох видів спорту: футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. Учасниками  Спартакіаді були команди Буринської районної державної адміністраці, Буринської районної ради та ДПРЧ-23. Азарт, емоційність, майстерність були проявлені в усіх спортивних видах.

У шахах переміг Ігор Горбань з команди ДПРЧ-23.  Ігор також зайняв друге місце у чоловічому шашковому турнірі. А переміг тут Віталій Линник з команди Буринської районної ради. Третє місце розділили Валерій Костенко та Гайдуков Олег із команди Буринської РДА. У жінок перемогла Любов Устинова, яка виступала за Буринську районну державну адміністрацію, на другому місці – Антоніна Шевченко з команди Буринської районної ради. Третю сходину посіла Вікторія Денисенко – представниця  райдержадміністрації.

Цікаво пройшли змагання з настільного тенісу серед чоловіків. Всі учасники продемонстрували досить гарну майстерність та волю до перемоги. Найбільше їх виявилося у Віктора Бугари з команди ДПРЧ-23. Другу позицію виборов Сергій Глущенко із команди Буринської РДА. А «бронзу» здобув Дмитро Кода – теж з команди Буринської районної державної адміністрації.
Дуже емоційними були ігрові види спорту – це футзал та волейбол. В протистоянні команд були присутні динамічність,  драматизм і непередбачуваність.
У змаганні футбольних команд переможцем  стала команда ДПРЧ-23, яка набрала максимальні 9 очок. Друге місце, за рахунок кращої різниці забитих та пропущених м’ячів, посіла команда Буринської районної ради. На третій сходинці залишилася команда Буринської районної державної адміністрації.
У змаганні з волейболу команда районної державної адміністрації нікому не вступила, і виграли завоювала першу сходинку п’єдисталу. Друге місце дісталося команді ДПРЧ-23, а третє посіли волейболісти команди Буринської районної ради. Кубки командам-переможцям та призерам спартакіади, а грамоти та медалі в індивідуальних видах спорту вручив Василь  Бойко, голова райдержадміністрації.