Районна газета

В БУРИНІ ПРОВЕДЕНО ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ «КУБОК ПЕРЕМОГИ»

8 травня 2016 року, в Бурині на стадіоні «Урожай», відбувається турнір на Кубок Перемоги з футболу.

Участь в турнірі взяли «срібний» призер чемпіонату Буринщини «U-2» (Успенка), «бронзовий» призер чемпіонату Буринщини ФК «Гранум» (Сніжки), володар Кубку Буринського району минулого року ФК «Слобода» та ФК «Віталія» (Чернеча Слобода). Кубок Перемоги виборов ФК «Гранум» (Сніжки).

У фінальному матчі, з командою ФК «Слобода», з перших хвилин сніжківці перейшли до атакуючих дій. М'ячі, які по черзі забивали Вадим Шершак, Владислав Аношкін та Сергій Говтва, принесли впевнену перемогу футболістам із Сніжок. Рахунок фінального матчу 3:0.

Перемога в турнірі підтвердила, що при підтримці керівника сільгосппідприємства «Гранум» Григорія Бойка, команда націлилась на вагомі перемоги в нинішньому сезоні.

У фінальному матчі ФК «Гранум» грав у такому складі: Іван Боровик – воротар, польові гравці – Олександр Говтва, Дмитро Гончаров, Роман Окопний, Сергій Говтва, Сергій Білошицький, Юрій Откидач (Юрій Кузьменко, 50), Олександр Ліфер, Олександр Якименко, Владислав Аношкін, Вадим Шершак.

Турнір обслуговували судді – Роман Кондрух, Дмитро Денисенко та Сергій Ярощук, які провели матчі впевнено і без помилок.

Команди отримали нагороди від сектору з питань молоді та спорту Буринської райдержадміністрації та федерації футболу Буринщини- грамоти, кубки та м’ячі.