ВІДБУВСЯ ЩОРІЧНИЙ ТУРНІР З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ

26 грудня 2015 року в спортивній залі Буринської СШ№2 проведено черговий  щорічний турнір з настільного тенісу на призи районної газети «Рідний край».Турнір проведено для тенісистів всіх вікових груп, в якому взяли участь майже 20 спортсменів.Зустрічі проходили в дружній атмосфері, але драматизму, безкомпромісності та напруги вистачало за кожним столом. Бажання перемоги було вдосталь і у молодих починаючих тенісистів і у досвідчених майстрів.Серед молодшої групи ( молодші 15 років) перемогу здобув Бутов Євген, другим став Збітнєв Михайло, третім Хоменко Олег. Всі вони  жителі Слободи.

У старшій групі лідером є Галайда Олександр, неодноразовий переможець районних змагань з настільного тенісу, другу сходинку п’єдесталу виборов Ярослав Романчук, третім став Володимир Головко.

Перерможці та призери турніру нагороджені грамотами та цінними призами газети «Рідний край».