СУПЕРКУБОК БУРИНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ

7 листопада 2015 року, на мському стадіоні «Урожай» ,  в матчі за Суперкубок Буринського району з футболу зустрілися чемпіон нинішнього року першості району -  ФК «Буринь» та володар Кубку Буринщини 2015 року - ФК «Слобода».

На 8 - й хвилині правий півзахисник ФК «Буринь» Олександр Ліфер. несподівано  для захисту суперника опинився  перед голкіпером гостей. І його удар був  точним. Рахунок відкрито, 1:0 на користь господарів.

Відзначитися в першій половині першого тайму могли  захисник Віталій Іваник, центральний півзахисник господарів Юрій Откидач. До 40-ї хвилини господарі поля тривали в облозі слобідчан. Та вразити ворота гостей так і не змогли.

На 42 - й хвилині після кутового центральний захисник ФК «Слобода» Олександр Горбач пробив головою і зрівняв рахунок – 1:1.

Рахунок 2:1 зробив Олександр Вотчель,  метрів з двадцяти точним ударом вразив ворота суперників.

А на останніх хвилинах матчу переможну крапку поставив Вадим Шершак пройшов індивідуально і пробив у дальній від воротаря кут,  рахунок став 3:1 на користь господарів.

Найкращими гравцями суперкубкового поєдинку було визнано Олександра Ліфера (ФК «Буринь) і Юрія Стебу (ФК «Слобода»). Федерація футболу Буринщини вручила їм відзнаки.

Після матчу голова Буринської районної державної адміністрації Бойко Василь Михайлович привітав футболістів з прекрасною, змістовною та результативною грою і побажав нових перемог обом командам.

Разом з головою федерації футболу Буринщини Денисенком Дмитром та вручив медалі гравцям команд ФК «Буринь» та ФК «Слобода».

А Суперкубок   під аплодисменти уболівальників отримав  Юрій Откидач,  капітан ФК «Буринь».

Склади команд:

ФК «Буринь»: Іван Боровик, Сергій Овчинка, Дмитро Іллєнко, Віталій Іваник, Єгор Міненко, Євген Маняк, Олександр Вотчель, Олександр Ліфер, Юрій Откидач, Вадим Шершак, В’ячеслав Привалов. Запасні: Віктор Шершак, Віталій Корнійчук, Дмитро Деркач, Дмитро Бурко.

ФК «Слобода»: Сергій Семеняка, Олександр Ліщенко, Олександр Горбач, Андрій Петрушенко, Олександр Банний, Станіслав Зуєв, Юрій Стеба, Олександр Гудименко, Андрій Нечепуренко, Сергій Литвиненко, Дмитро Гудименко. Запасні:Артем Литвиновський, Дмитро Резера.

Судді – Ігор Сидорук (головний), Сергій Корнієнко та Андрій Шепляков (обидва – бокові)суддівська бригада з міста Конотоп.