Районна газета

ФІНІШУВАВ ФУТБОЛ ДЛЯ ЮНИХ ФУТБОЛІСТІВ СЕЗОНУ 2015

Минулого тижня  на міському стадіоні «Урожай», за підтримки федерації футболу Буринщини, пройшли фінальні змагання на приз клубу «Шкіряний м’яч» в середу, та традиційний щорічний кубковий турнір «Золота осінь»  у п’ятницю, який є фінальним турніром сезону для дітей. В фінальних іграх «Шкіряного м’яча»  взяли участь команди Слобідського НВК, Успенської ЗОШ та міських шкіл.  Такі турніри завжди є цікавими тим, що на них проявляються найкращі якості юних  спортсменів – майстерність,  старанність, наполегливість.

Не виключенням були і ці турніри.  Не велика кількість глядачів отримала задоволення від гри команди - Буринської СШ №1 «2005», у якої не завадило б вчитись і дорослим футболістам.  Ті напрацювання, які були зроблені за час літнього періоду було продемонстровано на полі. 

Цікавим виявився турнір «Золота осінь»  у якому взяли участь 5 команд ( 3 міські та команди Успенського та Слобідського навчальних закладів).  Попри відверту і наполегливу боротьбу ігри не були багатими на голи.  В вирішальних матчах долю перемоги вирішувала серія пенальті. У фінальному матчі з командою  Слобідського НВК (основний час завершився з нічийним рахунком 1:1) фортуна була на стороні команди Успенської ЗОШ і вона стала володарем кубка «Золота осінь», перемігши суперника по пенальті із загальним рахунком 2:3.  Командам переможцям було вручено  грамоти, кубки та футбольні м’ячі.

Юні футболісти вдячні,  за надану фінансову допомогу у проведенні та нагородженні переможців, керівникам сільськогосподарських підприємств   Бойку Г.М.,  Романчуку А.С. та Барсуков П.Є