Районна газета

ВЕТЕРАНСЬКИЙ ФУТБОЛ НА БУРИНЩИНІ

До 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі 11ттравня 2015 року на міському стадіоні «Урожай» в Бурині відбувся футбольний матч між футболістами вікової категорії 45+, команд «Коровинці» Недригайлівський район  та «ЗуБР» збірна Буринського району.

Команда Буринського району по своєму віковому складу мала дуже шиокий діапазон, з різницею у вікові понад 30 років. Серед футболістів всі знайомі та відомі своїми спортивними досягненнями спортсмени для Буринських уболівальників, Валентин Оданець, Іван Гончаров, Олександр Шевченко.

У складі гостей грало кілька відомих футболістів, які в минулому грали в складі команд вищої ліги на першість України. Зокрема, Дмитро Рудняк був капітаном харківського «Металіста». На стадіоні «Урожай» в напружені до останніх хвилин поєдику матчу уболівальники були в очікуванні. Гра видалась на тільки напруженою, а і видовищною.  І в кінці матчу удар в «дев'ятку» Дмитра Рудняка ( майстра спорту) приніс перемогу футболістам – ветеранам з Недригайлівщини. Гра закінчилася з рахунком 4:3 на користь гостей.

Команди отримали солодкі призи. Господарі поля свій приз подарували юним футболістам ДЮСШ, які активно вболівали за своїх земляків.